Narożnik Mailo S [WERSAL] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Mailo
Zobacz wszystkie dostępne tkaniny z bliska, a potem wybierz ulubioną w naszym konfiguratorze.
Narożnik Mailo to funkcjonalna propozycja do salonu, która łączy wygodę codziennego użytkowania z nowoczesnym wyglądem.
Funkcja spania oraz pojemnik na pościel zwiększają jego praktyczność, a miękkie poduszki oparciowe zapewniają komfortowy wypoczynek.
DL należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie.
Dekoracyjne przeszycia dodają całości charakteru i podkreślają współczesny styl mebla.
To model, który dobrze odnajdzie się w różnych aranżacjach wnętrz.
Mailo sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas okazjonalnego nocnego wypoczynku.


| WYMIARY | |
| Wysokość | 88 / 68 cm |
| Szerokość | 291 cm |
| Głębokość | 108 / 176 cm |
| Wysokość zanóżka | 44 cm |
| Pojemnik na pościel | 23 x 62 x 133 cm |
| Powierzchnia spania | 224 x 129/151 cm |
| INNE | |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Materiał siedziska | tkanina |
| Wypełnienie | sprężyna falista |
| Automat | DL |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!