Narożnik Manila [Benix] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Manila
Narożnik Manila to nowoczesny i funkcjonalny mebel, który doskonale sprawdzi się w każdym salonie.
Wyposażony w automat typu DL, umożliwia łatwe i szybkie rozkładanie do spania, zapewniając wygodną przestrzeń do snu.
Solidny stelaż z drewna sosnowego oraz sprężyna falista w siedzisku z pianką poliuretanową gwarantują trwałość i komfort.
Oparcia z wypełnieniem z pianki szarpanej oraz boczki wypełnione pianką zapewniają ergonomiczne podparcie.
Całość uzupełniają trzy miękkie poduszki oparciowe.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 315 cm |
| Głębokość | 212 cm |
| Wysokość oparć | 78 / 87 cm |
| Głębokość siedzisk | 71 / 92 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Powierzchnia spania | 137 x 248 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista, pianka poliuretanowa 25/42 |
| Wypełnienie oparcia | pianka szarpana |
| Wypełnienie podłokietników | pianka 16/20 |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty wiórowej, płyty pilśniowej oraz sklejki |
| Automat | DL - należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie |
| Nóżki | metalowe kształtowane oraz plastikowe |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!