Narożnik Masivo [LINNEO] promocja tkaniny - ELEMENT 23
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Masivo
Promocja tkaniny ELEMENT 23

Narożnik Masivo to elegancki i funkcjonalny mebel, który doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu.
Wyposażony w sprężynę falistą, zapewnia wyjątkowy komfort siedziska.
Posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla gościnnych mieszkań. System rozkładania DL umożliwia łatwe przekształcenie narożnika w wygodne łóżko.
Dostępny w szerokiej gamie tkanin i kolorów, pozwala na idealne dopasowanie do Twojego stylu i potrzeb.
System rozkładania DL - należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 74/93 cm |
| Szerokość | 264 cm |
| Głębokość | 157 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Powierzchnia spania | 212 x 150 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny faliste |
| Strona narożnika | uniwersalny |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Automat | typu DL : unosimy siedzisko kanapy do góry, następnie opuszczamy je do przodu - w powstałą przestrzeń opuszczamy siedzisko. |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!