Narożnik Mateo XL [WERSAL] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
NAROŻNIK Mateo XL [WERSAL]
Zobacz z bliska dostępne tkaniny, a potem wybierz ulubioną w naszym konfiguratorze!
Narożnik Mateo XL to nowoczesny model, który zapewnia wysoki komfort i dużą funkcjonalność na co dzień.
Wyposażono go w elektryczny wysuw siedziska typu super long, który pozwala zwiększyć głębokość aż do 60 cm.
Dodatkową wygodę zapewniają regulowane zagłówki oraz praktyczny pojemnik do przechowywania rzeczy.
Model posiada także funkcję spania, dzięki czemu świetnie sprawdzi się zarówno w ciągu dnia, jak i podczas okazjonalnego noclegu.
Szeroki wybór tkanin i kolorów pozwala dopasować go do różnych aranżacji wnętrz.


1. Pobierz aplikację na telefon i zobacz jak narożnik będzie wyglądał w Twoim salonie. Na razie wirtualnie, ale już niedługo...

2. Skonfiguruj wybrany model w konfiguratorze - możesz wybrać dowolną tkaninę i zobaczyć mebel w Twojej konfiguracji. Dzięki funkcji AR możesz także zobaczyć mebel w swoim pokoju :)
3. Zapisz konfigurację i wyślij nam na adres biuro.nowakmeble@wp.pl w celu wyceny!
| WYMIARY | |
| Wysokość | 86 / 99 cm |
| Szerokość | 358 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość | 183 / 223 cm |
| Powierzchnia spania | 120 x 287 cm |
| Pojemnik na pościel | 93 x 206 x 17 cm |
| INNE | |
| Strona narożnika do określenia | prawy/lewy - należy określić przy składaniu zamówienia |
| Wypełnienie | sprężyny typu faliste |
| Automat | super wysuw |
| Dodatkowe funkcje | funkcja relax zagłówka/podłokietnika |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!