Narożnik Morgan [Benix]
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Morgan [BENIX]
Narożnik Morgan to nowoczesny mebel, który łączy w sobie styl i komfort.
Solidna konstrukcja gwarantuje trwałość oraz odpowiednie podparcie.
Jego eleganckie linie i staranne wykończenie sprawiają, że doskonale wpasowuje się w różne aranżacje wnętrz, nadając im nowoczesnego charakteru.
Idealny do salonu, gdzie funkcjonalność spotyka się z estetyką.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 262 cm |
| Głębokość | 184 cm |
| Wysokość oparć | 67 / 87 cm |
| Głębokość oparć | 159 / 85 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyny ZIG ZAG typu B, pianka T28/30, pianka T16/20 |
| Wypełnienie oparcia | pianka T16/20 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka T16/20 |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty pilśniowej, płyty wiórowej, sklejki oraz kartonu tapicerskiego |
| Nóżki | metalowe/ plastikowe |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Funkcja spania | NIE |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!