Narożnik Otis L [WERSAL] z funkcja spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
NAROŻNIK Otis L [WERSAL]
Zobacz z bliska dostępne tkaniny, a potem wybierz ulubioną w naszym konfiguratorze!
Poszukujesz narożnika, który wyróżni się nowoczesną formą i zapewni wyjątkowy komfort na każdą okazję? Narożnik OTIS L to idealne rozwiązanie dla miłośników oryginalnego designu i funkcjonalnych mebli. Stworzony z myślą o tych, którzy cenią swobodę aranżacji i pragną nadać swojemu salonowi niepowtarzalny charakter.
Dlaczego warto wybrać narożnik OTIS L?
Kubistyczna forma otomany w połączeniu z wysokimi, prostymi nogami tworzy mebel o lekkiej, nowoczesnej estetyce, który idealnie wpisuje się w najnowsze trendy.
Sprężyna falista oraz funkcja RELAX zagłówków i podłokietników zapewniają pełny relaks i dostosowanie do indywidualnych potrzeb.
System rozkładania Delfin, funkcja spania oraz pojemnik na pościel sprawiają, że narożnik sprawdzi się zarówno podczas codziennego wypoczynku, jak i noclegów gości.

Delfin (system szufladowy) to szybki, prosty i niezwykle wygodny w obsłudze sposób na rozkładanie narożników. Jest to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań wykorzystywanych do zapewnienia miejsca do spania. Proces przekształcenia tej sofy w wygodne łóżko polega na wysunięciu szuflady, ukrytej w dolnym segmencie mebla. Gdy szuflada zostaje wysunięta, specjalny uchwyt pozwala na wyciągnięcie wewnętrznego materaca piankowego, który idealnie dopasowuje się do powierzchni siedziska. Narożnik z funkcją spania typu delfin oferuje wyjątkowy komfort i stabilność podczas snu.
Możliwość wyboru strony narożnika pozwala na idealne dopasowanie do każdego wnętrza, a szeroka gama dostępnych tkanin i kolorów umożliwia stworzenie mebla idealnie pasującego do Twojej aranżacji.
Nietuzinkowy kształt i nowoczesna forma czynią z narożnika OTIS L centralny punkt każdego salonu, przyciągający wzrok i zachwycający gości.
Z Narożnikiem OTIS L zyskujesz mebel, który łączy w sobie oryginalność designu z funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Spraw, by Twój salon stał się miejscem nowoczesnej elegancji i nieograniczonego komfortu!


1. Pobierz aplikację na telefon i zobacz jak narożnik będzie wyglądał w Twoim salonie. Na razie wirtualnie, ale już niedługo...

2. Skonfiguruj wybrany model w konfiguratorze - możesz wybrać dowolną tkaninę i zobaczyć mebel w Twojej konfiguracji. Dzięki funkcji AR możesz także zobaczyć mebel w swoim pokoju :)
3. Zapisz konfigurację i wyślij nam na adres biuro.nowakmeble@wpl.pl w celu wyceny!
| WYMIARY | |
| Wysokość | 77 / 97 cm |
| Szerokość | 276 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Głębokość | 218 / 102 cm |
| Powierzchnia spania | 131 x 207 cm |
| Pojemnik na pościel | 171 X 91 X 13 cm |
| INNE | |
| Strona narożnika do określenia | prawy/lewy - należy określić przy składaniu zamówienia |
| Wypełnienie | sprężyny typu faliste |
| Dodatkowe funkcje | funkcja relax zagłówka/podłokietnika |
| Automat | Delfin |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK (jeden) |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!