Narożnik Pando [Benix] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Pando
Narożnik Pando to stylowe połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności.
Wyposażony w funkcję spania typu DF oraz pojemnik na pościel, doskonale sprawdzi się zarówno w codziennym użytku, jak i podczas wizyt gości.
Jego minimalistyczna forma i starannie dopracowane detale sprawiają, że wpasuje się w różnorodne wnętrza.
Pando to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę, praktyczność i nowoczesną estetykę.
Co oznacza opcja "funkcja spania w tkaninie właściwej"?
Po zaznaczeniu tej opcji część rozkładana (funkcja spania) będzie w takiej samej tkaninie jak cały mebel

| WYMIARY | |
| Szerokość | 270 cm |
| Głębokość | 229 cm |
| Wysokość oparć | 78 / 95 cm |
| Głębokość siedzisk | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Powierzchnia spania | 125 x 196 cm |
| INNE | |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty pilśniowej, płyty wiórowej oraz sklejki |
| Nóżki | metalowe / plastikowe |
| Automat | DF |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!