Narożnik Paolo [Benix] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Paolo [BENIX]
Narożnik Paolo to nowoczesny, uniwersalny mebel, który łączy styl z funkcjonalnością.
Wyposażony w funkcję spania typu DF oraz pojemnik na pościel, doskonale sprawdzi się zarówno w salonie, jak i pokoju gościnnym.
Przesuwne oparcia oraz ruchome zagłówki zapewniają indywidualne dopasowanie komfortu.
Solidny stelaż z drewna sosnowego i bukowego oraz sprężyny faliste i pianka gwarantują wygodę użytkowania.
Eleganckie metalowe nogi podkreślają nowoczesny charakter mebla.
Co oznacza opcja "funkcja spania w tkaninie właściwej"?
Po zaznaczeniu tej opcji część rozkładana (funkcja spania) będzie w takiej samej tkaninie jak cały mebel

| WYMIARY | |
| Szerokość | 293 cm |
| Głębokość | 192 / 200 cm |
| Wysokość oparć | 63 / 100 cm |
| Głębokość oparć | 54 / 79 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Pojemnik na pościel | 178 x 78 x 17 cm |
| Powierzchnia spania | 222 x 146 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyny faliste typu A, pianka T28/30 |
| Wypełnienie oparcia | pianka T23/15 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka T16/20 |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, drewna bukowego, płyty pilśniowej, płyty wiórowej, płyty MDF, płyty HDF, kartonu tapicerskiego oraz sklejki |
| Nóżki | metalowe |
| Automat | DF |
| Dodatkowe funkcje | 3 ruchome zagłówki, 3 przesuwne oparcia |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | NIE |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!