Narożnik Santi [Benix] z ruchomymi zagłówkami i podłokietnikami
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Santi [Benix]
Narożnik Santi to elegancka i funkcjonalna opcja dla osób poszukujących nowoczesnego mebla do swojego wnętrza.
Solidna konstrukcja, komfortowe siedzisko oraz wysoka jakość użytych materiałów sprawiają, że jest to mebel idealny do codziennego użytku.
Doskonałe uzupełnienie narożnika Santi to pufa Santi.
Narożnik Santi doskonale wpasuje się w różne aranżacje, dodając przestrzeni nowoczesnego charakteru i elegancji.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 290 cm |
| Głębokość | 179 / 187 cm |
| Wysokość oparć | 84 / 101 cm |
| Głębokość oparć | 53 / 68 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyny faliste typu B, pianka T28/30 |
| Wypełnienie oparcia | pianka T23/15 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka T16/20 |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty wiórowej, płyty MDF, sklejki oraz kartonu tapicerskiego |
| Nóżki | metalowe |
| Dodatkowe funkcje | ruchomy zagłówek, ruchomy podłokietnik, manualnie regulowana głębokość siedziska |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | NIE |
| Rozkładanie | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Funkcja spania | NIE |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!