Narożnik Santo XL [WERSAL] z elektrycznie regulowaną głębokością siedziska
Cena regularna:
towar niedostępny
NAROŻNIK Santo [WERSAL]
Zobacz z bliska dostępne tkaniny, a potem wybierz ulubioną w naszym konfiguratorze!
Santo to nowoczesny narożnik na wysokich nogach, który wyróżnia się elegancką, wyrazistą formą.
Elektryczny wysuw siedziska oraz regulowane zagłówki zapewniają wysoki komfort wypoczynku i pozwalają dopasować mebel do własnych potrzeb.
Charakterystyczny boczek nadaje bryle oryginalnego stylu i podkreśla jej dekoracyjny, nowoczesny charakter.


1. Pobierz aplikację na telefon i zobacz jak narożnik będzie wyglądał w Twoim salonie. Na razie wirtualnie, ale już niedługo...

2. Skonfiguruj wybrany model w konfiguratorze - możesz wybrać dowolną tkaninę i zobaczyć mebel w Twojej konfiguracji. Dzięki funkcji AR możesz także zobaczyć mebel w swoim pokoju :)
3. Zapisz konfigurację i wyślij nam na adres biuro.nowakmeble@wp.pl w celu wyceny!
| WYMIARY | |
| Wysokość | 99 / 76 cm |
| Szerokość | 377 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość | 211 / 180 cm |
| INNE | |
| Strona narożnika do określenia | prawy/lewy - należy określić przy składaniu zamówienia |
| Wypełnienie | sprężyny typu faliste |
| Automat | elektrycznie regulowana głębokość siedziska |
| Dodatkowe funkcje | funkcja relax zagłówka/ podłokietnika |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | Jeden |
| Rozkładanie | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Funkcja spania | NIE |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!