Narożnik Santorini [Benix] z ruchomymi zagłówkami i podłokietnikami
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Santorini [Benix]
Narożnik Santorini to elegancki i nowoczesny mebel, który wyróżnia się wyjątkową funkcjonalnością.
Wyposażony w trzy ruchome zagłówki, przesuwną konstrukcję oparć oraz regulowane podłokietniki, zapewnia komfort dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Solidny stelaż z drewna sosnowego i MDF, uzupełniony sprężynami falistymi oraz pianką, gwarantuje trwałość i wygodę.
Listwy ozdobne z drewna dębowego oraz metalowe nogi dodają narożnikowi nowoczesnego charakteru i subtelnej elegancji.
Santorini to doskonały wybór dla miłośników komfortu i stylu.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 290 cm |
| Głębokość | 179 / 187 cm |
| Wysokość oparć | 85,5 / 102,5 cm |
| Głębokość siedzisk | 111 / 143 cm |
| Wysokość siedziska | 43,5 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyny faliste typu B, pianka T28/30 |
| Wypełnienie oparcia | pianka T16/20 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka T16/20 |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty wiórowej, płyty MDF, sklejki oraz kartonu tapicerskiego |
| Nóżki | metalowe |
| Dodatkowe funkcje | 3 ruchome zagłówki, 3 przesuwne oparcia, 2 ruchome podłokietniki |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | NIE |
| Rozkładanie | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Funkcja spania | NIE |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!