Narożnik Taremi [Benix] uniwersalny z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Taremi
Narożnik Taremi to idealne połączenie wygody, praktyczności i elegancji, stworzone z myślą o tych, którzy cenią sobie wielofunkcyjne rozwiązania. Dzięki funkcji spania, w kilka chwil zamienisz salon w przytulną sypialnię dla gości, a wbudowany pojemnik na pościel zapewni wygodne przechowywanie bez konieczności szukania dodatkowej przestrzeni.
Kluczowe zalety:
-
Uniwersalna konstrukcja – narożnik jest uniwersalny, co oznacza, że możesz go dowolnie aranżować, dopasowując do układu pomieszczenia.
-
Najwyższy komfort – wykorzystane sprężyny faliste gwarantują optymalne podparcie ciała i trwałość na lata, zapewniając przyjemny odpoczynek zarówno w dzień, jak i w nocy.
-
Inteligentne rozwiązania – funkcja spania oraz praktyczny schowek na pościel sprawiają, że Taremi to mebel idealny dla osób ceniących oszczędność miejsca i czasu.
Narożnik Taremi to nie tylko mebel, ale inwestycja w komfort Twojego domu!
| WYMIARY | |
| Szerokość | 299 cm |
| Głębokość | 104 / 173 cm |
| Wysokość oparć | 74 / 90 cm |
| Głębokość siedzisk | 74 cm |
| Powierzchnia spania | 127 x 243 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!