Narożnik z funkcją spania Letto II
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Letto II
System rozkładania DL
Należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie.
| WYMIARY | |
| Wysokość oparcia | 83/100 cm |
| Szerokość | 272 cm |
| Głębokość | 95/200 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Wysokość nóżek | 10 cm |
| Powierzchnia spania | 190 cm / 115 cm |
| INNE | |
| Strona narożnika | prawy/lewy - należy określić przy składaniu zamówienia |
| Wypełnienie | pianka T28, sprężyny faliste |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Automat | DL |
| Dodatkowe funkcje | ruchome podłokietniki |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | dwa pojemniki |
| Funkcja spania | TAK |
| Nóżki | metalowe |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!