Narożnik z funkcją spania Lopez Verte
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Lopez Verte
Narożnik Lopez Verte to idealny wybór dla osób, które cienią wygodę i styl w swoim salonie.
Posiada łatwy w obsłudze mechanizm rozkładania, który umożliwia stworzenie wygodnego miejsca do spania o wymiarach 200x140 cm.
Narożnik jest dostępny w wielu wariantach tkanin i kolorów, co pozwala na dopasowanie go do każdego wnętrza, jest produkowany na indywidualne zamówienie, co gwarantuje wysoką jakość wykonania i dopracowanie szczegółów.
Narożnik Lopez Verte to mebel, który spełni Twoje oczekiwania i sprawi, że każdy dzień będzie przyjemniejszy.

System rozkładania DL
Należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie.
| WYMIARY | |
| Wysokość oparcia | 87 cm |
| Szerokość | 230 cm |
| Głębokość | 140 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Wysokość nóżek | 4,5 cm |
| Powierzchnia spania | 140 cm / 200 cm |
| INNE | |
| Strona narożnika | uniwersalny |
| Wypełnienie | pianka T30, pianka HR36, sprężyny bonnelowe |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Automat | DL |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | dwa pojemniki |
| Funkcja spania | TAK |
| Nóżki | metalowe |
| Materiał siedziska, oparcia | dwie tkaniny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!