Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem Vigo I
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Vigo I
Narożnik jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i trwałych elementów.
Posiada stabilną konstrukcję i wytrzymały mechanizm rozkładania.
Zapewnia dużo miejsca do siedzenia i spania, a zagłówki podnoszą komfort użytkowania i dodają narożnikowi nowoczesnego wyglądu.
Narożnik jest dostępny w wielu wariantach kolorystycznych i tkaninowych, co pozwala na idealne dopasowanie go do każdego wnętrza.
System rozkładania Delfin
Delfin (system szufladowy) to szybki, prosty i niezwykle wygodny w obsłudze sposób na rozkładanie narożników. Jest to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań wykorzystywanych do zapewnienia miejsca do spania. Proces przekształcenia tego narożnika w wygodne łóżko polega na wysunięciu szuflady, ukrytej w dolnym segmencie mebla. Gdy szuflada zostaje wysunięta, specjalny uchwyt pozwala na wyciągnięcie wewnętrznego materaca, który idealnie dopasowuje się do powierzchni siedziska. Narożnik z funkcją spania typu delfin oferuje wyjątkowy komfort i stabilność podczas snu.
| WYMIARY | |
| Wysokość oparcia | 83/100 cm |
| Szerokość | 279 cm |
| Głębokość | 200 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Powierzchnia spania | 208 cm / 115 cm |
| INNE | |
| Strona narożnika | prawy/lewy - należy określić przy składaniu zamówienia |
| Wypełnienie | pianka T28, sprężyna falista |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Automat | Delfin |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Nóżki | metalowe |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!