Pikowana kanapa bez boków INDIGO - promocja tkaniny WIND
Cena regularna:
towar niedostępny

| WYMIARY | |
| Wysokość kanapy z nóżkami, oparciem, poduszkami | 88 cm |
| Szerokość | 211 cm |
| Głębokość | 93 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 53 cm |
| Powierzchnia spania | 140 x 200 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny typu falista, pianka poliuretanowa |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Wybarwienie nóżek | srebrne |
| Automat | typu DL - unosimy siedzisko kanapy do góry, następnie opuszczamy je do przodu, w powstałą przestrzeń opuszczamy siedzisko. |
| Boki | NIE |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!