Półka wisząca ATE AT10 Liveo
Cena regularna:
towar niedostępny
Półka wisząca ATE AT10 Liveo
| WYMIARY | |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 159,5 cm |
| Głębokość | 24 cm |
| INNE | |
| Korpus kolorystyka | dąb kamienny / czarny |
| Korpus wykonanie materiał / rodzaj / grubość | płyta wiórowa laminowana 16 mm |
| Korpus wykonanie blat górny / dolny / materiał / rodzaj / grubość |
płyta wiórowa laminowana 32 mm |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Półka kolorystyka | dąb kamienny |
| Półka wykonanie materiał / rodzaj / grubość | płyta wiórowa laminowana 16 mm |
| Półka ilość | 1 |
| Front kolorystyka | dąb kamienny |
| Front wykonanie materiał / rodzaj / grubość | płyta wiórowa laminowana 16 mm |
| Ilość wnęk otwartych | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!