Półka wisząca Torino 10 [ML Meble]
Cena regularna:
towar niedostępny
Półka wisząca Torino 10
Półka wisząca Torino 10 to nowoczesny i uniwersalny element wyposażenia, który doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym czy gabinecie.
Półka idealnie nadaje się do ekspozycji książek, dekoracji, ramek ze zdjęciami czy pamiątek, wprowadzając do przestrzeni lekkość i nowoczesny charakter.
Najważniejsze cechy:
- idealna do różnych aranżacji ściennych;
- wykonanie z wysokiej jakości płyty laminowanej odpornej na zarysowania, wilgoć i wysoką temperaturę;
- nowoczesny, minimalistyczny design pasujący do wielu wnętrz.
Półka wisząca Torino 10 to praktyczne i stylowe rozwiązanie, które pozwoli wyeksponować ulubione przedmioty i podkreśli nowoczesny charakter Twojego wnętrza.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 101 cm |
| Głębokość | 21 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta laminowana |
| Kolor | Biały + Dąb Castello |
| Stan produktu | do samodzielnego złożenia |
| Waga (KG) | 5,5 |
| Objętość (M³) | 0,053 |
| Ilość paczek | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!