Pufa Stille [PUSZMAN] ze schowkiem
Cena regularna:
towar niedostępny
Pufa Stille
Stille to niezwykle funkcjonalna i użyteczna pufa, w której wnętrzu został ukryty pojemny schowek.
Pufa Stille będzie idealnym dopełnieniem sofy pochodzącej z tej samej kolekcji. Cechują ją przede wszystkim nóżki o nietypowym kształcie oraz stylowa tapicerka. Subtelne wykończenie oraz zamontowany pod siedziskiem pojemnik tworzą wielofunkcyjny mebel dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Na wizualizacji pufa w tkaninie Milton 11
| WYMIARY | |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 68 cm |
| Głębokość | 98 cm |
| Powierzchnia do spania | 68 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyna falista, profilowana sprężyna falista, pianka wysokoelastyczna |
| Dodatkowe funkcje | pojemnik |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!