Regał z półkami TRIS 02
Cena regularna:
towar niedostępny
Regał TRIS 02 z kolekcji ML MEBLE
Otwarta szafka w bardzo modnym połączeniu kolorystycznym dąb artisan i czarny. Meble Tris to kilka otwartych brył, które można zastosować w wielu pomieszczeniach w mieszkaniu i biurze.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 40 kg |
| INNE | |
| Materiał | płyta meblowa |
| Kolor Frontów/Korpusów | Dąb artisan + czarny |
| Ilość drzwi | brak |
| Ilość półek | 6 |
| Ilość szuflad | brak |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Waga | 34 kg |
| Ilość paczek | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!