Regał z szufladą i półkami Colt 03
Cena regularna:
towar niedostępny
Regał Colt 03
| WYMIARY | |
| Wysokość | 190 cm |
| Szerokość | 58 cm |
| Głębokość | 40 kg |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa, obrzeże ABS |
| Kolor Frontów/Korpusów |
Dąb Craft Złoty + Czarny + Stal Premium
|
| Ilość drzwi | brak |
| Ilość półek | 4 |
| Ilość szuflad | 1 |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Waga | 55 kg |
| Ilość paczek | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!