Sofa Astoria [Benix] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Sofa Astoria
Sofa ASTORIA to idealne połączenie minimalizmu, funkcjonalności i ponadczasowej elegancji. Jej geometryczna forma, pozbawiona pikowań, sprawia, że wpisuje się w każde wnętrze, niezależnie od aktualnych trendów.
Producent zadbał o wygodę użytkowania, wyposażając sofę w funkcję spania typu DL, która umożliwia szybkie i łatwe przekształcenie mebla w komfortowe łóżko.
Wysoką jakość i trwałość zapewnia zastosowanie sprężyn falistych oraz wysokogatunkowej pianki, a praktyczny schowek na pościel pod siedziskiem zwiększa funkcjonalność.
ASTORIA, mimo boczków, jest kompaktowa – doskonale sprawdzi się nawet w mniejszych wnętrzach, takich jak pokoje młodzieżowe.
Dostępna w szerokiej gamie tkanin obiciowych, sofa ASTORIA oferuje możliwość dopasowania do indywidualnych preferencji, łącząc estetykę z praktycznością w codziennym użytkowaniu.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 226 cm |
| Głębokość | 101 cm |
| Wysokość oparć | 60 / 73 / 95 cm |
| Głębokość oparć | 78 / 56 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Powierzchnia spania | 152 x 197 cm |
| Pojemnik na pościel | 193 x 61 x 21,5 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyny ZAG ZAG typu A, pianka T28/30 |
| Wypełnienie oparć | sprężyny ZAG ZAG typu A, pianka T25/42 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka T16/20 |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty pilśniowej, płyty wiórowej, płyty MDF oraz kartonu tapicerskiego |
| Nóżki | plastikowe |
| Automat | DL - należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!