Sofa Besso [WERSAL] z elektryczną regulacją głębokości siedziska
Cena regularna:
towar niedostępny
Sofa Besso [WERSAL]
Zobacz z bliska dostępne tkaniny, a potem wybierz ulubioną w naszym konfiguratorze!
Besso to sofa, która łączy nowoczesny styl z przytulnym charakterem.
Zaokrąglona bryła nadaje jej lekkości i wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie, a miękkie poduszki zapewniają wygodne podparcie podczas codziennego wypoczynku.
To model stworzony z myślą o komforcie i estetyce, dzięki czemu świetnie odnajdzie się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej domowych aranżacjach.


1. Pobierz aplikację na telefon i zobacz jak sofa będzie wyglądać w Twoim salonie. Na razie wirtualnie, ale już niedługo...

2. Skonfiguruj wybrany model w konfiguratorze - możesz wybrać dowolną tkaninę i zobaczyć mebel w Twojej konfiguracji. Dzięki funkcji AR możesz także zobaczyć mebel w swoim pokoju :)
3. Zapisz konfigurację i wyślij nam na adres biuro.nowakmeble@wp.pl w celu wyceny!
| WYMIARY | |
| Wysokość | 90 / 74 cm |
| Szerokość | 278 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość | 139 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny typu faliste |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Automat | elektryczna regulacja głębokości siedziska |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Funkcja spania | NIE |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!