Sofa Selene II [Benix]
Cena regularna:
towar niedostępny
Sofa Selene
Sofa Selene to nowoczesne rozwiązanie dla osób poszukujących wygody i elegancji.
Jej minimalistyczny design oraz funkcjonalność sprawiają, że idealnie pasuje do różnych stylów wnętrz, łącząc nowoczesność z praktycznym zastosowaniem.
Idealna do salonu, pokoju gościnnego czy mieszkania o ograniczonej przestrzeni.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 202 cm |
| Głębokość | 115 cm |
| Wysokość oparć | 58 / 70 / 89 cm |
| Głębokość oparć | 67 / 91 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | pas elastyczny, pianka T28/30, silikon |
| Wypełnienie oparcia | pianka T16/20 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka T16/20 |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty wiórowej, płyty pilśniowej, płyty MDF, sklejki oraz kartonu tapicerskiego |
| Nóżki | metalowe |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Funkcja spania | NIE |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!