Sofa trzyosobowa Candy [Benix] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Sofa Candy
Sofa Candy to nowoczesny i funkcjonalny mebel z funkcją spania typu DL oraz pojemnikiem na pościel.
Jej solidny stelaż wykonano z drewna sosnowego, płyty wiórowej, pilśniowej oraz sklejki.
Komfort zapewniają sprężyna falista oraz pianka poliuretanowa, a dołączone poduszki dekoracyjne dodają elegancji.
Sofa stoi na drewnianych, okrągłych nóżkach dostępnych w kilku kolorach, a jej uniwersalny design doskonale wpasuje się w każde wnętrze.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 237 cm |
| Głębokość | 94cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedzisk | 54 / 75 cm |
| Powierzchnia spania | 135 x 195 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista, pianka poliuretanowa |
| Wypełnienie oparcia | pianka profilowana |
| Wypełnienie podłokietników | pianka |
| Funkcje dodatkowe | 2 małe poduszki |
| Automat | DL - należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty wiórowej, płyty pilśniowej oraz sklejki |
| Nóżki | drewniane, kolor do wyboru |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!