Szafa z lustrem CALI C-25 jednodrzwiowa [JARSTOL]
Cena regularna:
1 199,00 zł
towar niedostępny
Szafa z lustrem Cali C-25 z kolekcji JARSTOL
100cm
60cm
213cm
Szafa Cali C-25 wyróżnia się naturalnym odcieniem Artisan, który doskonale komponuje się z czarnymi akcentami i detalami lamel. Duże lustro na froncie szafy sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe i bardziej przestronne. Wszystkie elementy tej kolekcji łączy najwyższa jakość materiałów oraz perfekcyjne wykonanie, gwarantujące trwałość i solidność na lata.
Znajdź harmonię między funkcjonalnością a estetyką dzięki temu unikalnemu meblowi, który stanie się centralnym punktem Twojej przestrzeni.
Szafa Cali C-25 - posiada na froncie lustro, ozdobne lamele, w środku z jednej strony drążek a z drugiej półki, dodatkowo dwie szuflady.
Atuty systemu Cali:
- płyta – laminowana płyta meblowa
- czarna płyta – laminowana płyta meblowa (drzwi z lamelami)
- obrzeże – okleina ABS
- zawiasy – metalowe z cichym domykiem
- tył szafy – płyta HDF
- lamel – listwy MDF
| WYMIARY | |
| Wysokość | 213 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa |
| Kolor Frontów/Korpusów |
artisan
|
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość półek | 6 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 4 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!