Szafa z półkami i drążkiem Malumi MM-7 [JARSTOL]
Cena regularna:
1 069,00 zł
towar niedostępny
Szafa Malumi MM-7 z kolekcji JARSTOL
Szafa MALUMI MM-7 to doskonałe połączenie nowoczesnej elegancji i praktyczności. Jej czarna konstrukcja z frontem ozdobionym geometrycznym wzorem w jodełkę wnosi stylowy akcent do wnętrza, idealnie wpisując się w nowoczesne i industrialne aranżacje.
Funkcjonalna przestrzeń obejmuje miejsce na wieszaki, cztery praktyczne półki oraz dolną część idealną na buty lub torby. Wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej z matowym wykończeniem, charakteryzuje się trwałością i wyjątkowym designem.
Szafa MM-7 to wybór dla tych, którzy cenią estetykę i optymalną organizację. Sprawdzi się w sypialni, garderobie czy przedpokoju, dodając wnętrzu elegancji i nowoczesnego charakteru.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 197 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Głębokość | 54,5 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa, okleina ABS |
| Kolor Frontów/Korpusów |
czarny painflow
|
| Dodatkowe funkcje |
push to open
|
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 5 |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 3 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!