Szafka RTV BIAŁY/DĄB EVOKE RM01 REMI
Cena regularna:
towar niedostępny
Szafka RTV Biały/Dąb Evoke RM01
| WYMIARY | |
| Wysokość | 52 cm |
| Szerokość | 150,5 cm |
| Głębokość | 37 cm |
| INNE | |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek produktu | 2 |
| Blat wykonanie materiał / rodzaj / grubość | płyta wiórowa laminowana 16 mm |
| Korpus wykonanie materiał / rodzaj / grubość | płyta wiórowa laminowana 16 mm |
| Ściana tylna część widoczna kolorystyka | biały |
| Front wykonanie materiał / rodzaj / grubość | płyta wiórowa laminowana 16 mm |
| Otwór na kable | 50 mm x 2 |
| Prowadnica szuflady | kulkowa |
| Uchwyt wykonanie | frezowany |
| Ilość szuflad | 2 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!