Szafka RTV COLIN CN01 Liveo
Cena regularna:
towar niedostępny
Szafka RTV COLIN CN01 Liveo
| WYMIARY | |
| Wysokość | 54,5 cm |
| Szerokość | 153,5 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| INNE | |
| Kolor | Biały połysk/Dąb nagano |
| Blat wykonanie materiał / rodzaj / grubość | płyta wiórowa 22 mm |
| Korpus wykonanie materiał / rodzaj / grubość |
płyta wiórowa laminowana 16 mm |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek produktu | 2 |
| Otwór na kable | 50 mm |
| Podświetlenie | za dopłatą |
| Podświetlenie barwa światła | biała ciepła |
| Prowadnica szuflady | gtv z pełnym wysuwem |
| Uchwyt wykonanie | plastikowy |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Ilość wnęk otwartych | 2 |
| Ilość wnęk zamkniętych | 3 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!