Szafka RTV Clearing 04 [ML Meble] na nóżkach
Cena regularna:
towar niedostępny
Szafka RTV Clearing 04
Szafka RTV Clearing 04 na nóżkach to stylowy i funkcjonalny mebel, który doskonale wpisuje się w nowoczesne aranżacje salonu. Połączenie białych, matowych frontów z możliwością wyboru czarnych lub złotych metalowych nóżek nadaje całości elegancji i lekkości. Przemyślany układ wewnętrzny oraz szerokość pozwalają wygodnie przechowywać sprzęt multimedialny i domowe akcesoria.
Najważniejsze cechy szafki RTV Clearing 04 na nóżkach:
- brak uchwytów – nowoczesny, minimalistyczny design;
- do wyboru czarne lub złote metalowe nóżki;
- wysokiej jakości płyta laminowana i obrzeża ABS;
- nowoczesny wygląd: biały mat + biały połysk.
Wybierz szafkę RTV Clearing 04 na nóżkach, jeśli cenisz połączenie elegancji, trwałości i funkcjonalności. Ten mebel nie tylko uporządkuje Twoją strefę multimedialną, ale także stanie się stylową ozdobą wnętrza, podkreślając jego nowoczesny charakte
| WYMIARY | |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 170 cm |
| Głębokość | 37 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta laminowana, obrzeże ABS |
| Kolor Frontów/ Korpusów | MDF Bały Mat + Biały |
| Ilość drzwi | 3 |
| Ilość półek | 0 |
| Ilość szuflad | 0 |
| Obecność szkła | Nie |
| Stan produktu | do samodzielnego złożenia |
| Waga (KG) | 27,5 |
| Objętość (M³) | 0,315 |
| Ilość paczek | 2 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!