Szafka RTV dąb castello + MDF biały połysk Adagio 07
Cena regularna:
towar niedostępny
Szafka RTV Adagio 07 kolekcji ML MEBLE
Coraz cieńsze telewizory w różnych rozmiarach wymagają wyjątkowej oprawy, aby dobrze wpasować się w otoczenie salonu. Dzięki tej szafce RTV umieścisz na niej nie tylko odbiornik, ale zorganizujesz też miejsce dla pozostałego sprzętu telewizyjnego w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy chcesz postawić na niej telewizor, przedmioty dekoracyjne czy urządzenia elektroniczne, szafka RTV sprawi, że otoczenie zyska dodatkowy, funkcjonalny i estetyczny mebel. Dzięki temu, że możesz ją idealnie dopasować do wystroju swojego salonu, będzie dobrze komponowała się z pozostałymi meblami. Solidna szafka RTV utrzymana w modnym stylu i kolorystyce na pewno nada wyjątkowy akcent miejscu, w którym znajduje się Twój telewizor.Cechy dodatkowe :
- obrzeże ABS,
- płyta laminowana najwyższej jakości
- cichy domyk
- pełny wysuw szuflady
- zwiększona ładowność szuflady
| WYMIARY | |
| Wysokość | 47 cm |
| Szerokość | 150 cm |
| Głębokość | 42 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta MDF |
| Kolor Frontów/ Korpusów |
Dąb Castello + MDF Biały Połysk
|
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość półek | 1 |
| Ilość szuflad | 1 |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Waga | 37 kg |
| Ilość paczek | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!