Szafka RTV na złotych nóżkach Forest 05
Cena regularna:
towar niedostępny
Szafka RTV na złotych nóżkach Forest 05
| WYMIARY | |
| Wysokość | 54 cm |
| Szerokość | 160 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa, obrzeże ABS |
| Dostępne kolory | Labrador |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 4 |
| Waga | 29 kg |
| Ilość paczek | 1 |
| Obecność szkła | Nie |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Opcjonalne wyposażenie | brak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!