Szafka RTV z półkami Malumi MM-6 [JARSTOL]
Cena regularna:
519,00 zł
towar niedostępny
Szafka RTV Malumi MM-6 z kolekcji JARSTOL
Szafka RTV MALUMI MM-6 to nowoczesny i funkcjonalny mebel, który doskonale dopełni wystrój Twojego salonu. Prosty, minimalistyczny design z eleganckim wzorem w jodełkę na froncie wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie.
Wyposażona w pojemną otwartą przestrzeń na sprzęt elektroniczny oraz jedną zamykaną szafkę, oferuje praktyczne rozwiązanie do przechowywania kabli i akcesoriów.
Wykonana z wysokiej jakości materiałów, z solidnymi nogami, gwarantuje trwałość i stabilność. Głęboka czerń dodaje wnętrzu klasy i harmonizuje z różnorodnymi stylami aranżacji.
Idealna dla osób ceniących estetykę i porządek – zamów już dziś!
| WYMIARY | |
| Wysokość | 57 cm |
| Szerokość | 135 cm |
| Głębokość | 40,5 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa, okleina ABS |
| Kolor Frontów/Korpusów |
czarny painflow
|
| Dodatkowe funkcje |
push to open
|
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość półek | 2 |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!