Szafka na buty Caro 01
Cena regularna:
towar niedostępny
Szafka na buty Caro 01 z kolekcji ML MEBLE
Narzekasz na ciągły bałagan w przedpokoju? Przeszkadza Ci porozrzucane pod nogami obuwie domowników ? Nie wiesz, gdzie przechowywać zimowe kozaki lub letnie sandały? Szafka na buty pomoże Ci zapanować nad tym chaosem i trzymać obuwie w jednym miejscu! Korzystanie z półki na buty to najbardziej praktyczny sposób na uporządkowanie i przechowywanie obuwia sezonowego. Jest to funkcjonalny i konwencjonalny mebel, który może być używany zarówno w dużym holu wejściowym, jak i wąskim korytarzu. Pomieści nawet pokaźną kolekcję obuwia oraz kapci. Kup szafkę na buty utrzymaną w najmodniejszej kolorystyce, z najlepszych jakościowo materiałów. Dzięki temu mebel ten wytrzyma ciągłe, nawet intensywne użytkowanie.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 48 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 34 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta meblowa laminowana |
| Kolor | S |
| Ilość drzwi | 1 uchylne |
| Ilość szuflad | b |
| Ilość półek | 1 |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Waga | 15,5 kg |
| Ilość paczek | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (1)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Oceń Szafka na buty Caro 01 i pomóż innym w wyborze.
Bardzo wygodne siedzisko i pojemna szafeczka, w sam raz do niewielkiego przedpokoju.