Szafka nocna Mevel 10 [ML Meble] z szufladą
Cena regularna:
towar niedostępny
Szafka nocna Mevel 10
Szafka nocna Mevel 10 to nowoczesny i praktyczny mebel, który doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym, młodzieżowym lub sypialni o współczesnym charakterze.
Jej minimalistyczny design podkreślają smukłe nóżki, a możliwość wyboru frontu w kolorze Millenial Pink lub Szary Pallad oraz korpusu w odcieniu Piasek Pustyni pozwala dopasować szafkę do indywidualnych preferencji i aranżacji wnętrza.
Najważniejsze cechy szafki nocnej Mevel 10:
- 1 pojemna szuflada z prowadnicami kulkowymi i pełnym wysuwem;
- otwarta wnęka nad szufladą na książki, drobiazgi lub ładowarkę;
- wykonanie z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, wilgoć i wysoką temperaturę;
- trwałe obrzeża ABS dla estetycznego wykończenia i zwiększonej odporności na uszkodzenia;
- system cichego domyku w szufladzie;
- nowoczesny, minimalistyczny design i łatwy montaż.
Szafka nocna Mevel 10 to funkcjonalny i stylowy dodatek, który ułatwi organizację przy łóżku, zapewniając miejsce na najpotrzebniejsze przedmioty i podkreślając nowoczesny charakter wnętrza.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 52 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 36 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta laminowana, obrzeże ABS |
| Kolor Frontów | Millenial Pink lub Szary Pallad do wyboru |
| Kolor Korpusów | Piasek Pustyni |
| Dodatkowe funkcje | pełny wysuw szuflady |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość półek | 1 |
| Ilość szuflad | 1 |
| Obecność szkła | Nie |
| Stan produktu | do samodzielnego złożenia |
| Waga (KG) | 13 |
| Objętość (M³) | 0,084 |
| Ilość paczek | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!