Witryna 2- drzwiowa z szufladami Dallas D-17 - dąb truflowy - wysyłka w 7 dni roboczych
Cena regularna:
1 179,00 zł
towar niedostępny
Witryna Dallas D-17 z kolekcji Dallas
Dąb Truflowy - Wysyłka w 7 dni roboczych
97cm
45cm
192cm
Witryna, dzięki prostemu designowi i szerokiej gamie kolorystycznej, z łatwością wkomponuje się w każde wnętrze, dodając mu elegancji i charakteru.
Płyty laminowane o grubości 48 mm zapewniają solidność i bezpieczeństwo. W środku znajdują się trzy efektowne szklane półki, idealne do wyeksponowania naszych przedmiotów.
Dodatkowo witryna Dallas D-17 wyposażona jest w dwie praktyczne szuflady. Całość dopełniają oryginalne czarne listwy oraz metalowe uchwyty, które nadają jej niepowtarzalnego wyglądu i przyciągają wzrok. Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 192 cm |
| Szerokość | 97 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa/okleina ABS/płyta HDF |
| Okucia | uchwyty: tworzywo sztuczne/zawiasy: metalowe |
| Dostępne kolory | Dąb Truflowy |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 4 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Obecność szkła | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 5 |
| Waga | 86,2 kg |
| Opcjonalne wyposażenie | poświetlenie LED półek/pełne fronty |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!