Witryna jednodrzwiowa na nóżkach Malumi MM-4 [JARSTOL]
Cena regularna:
799,00 zł
towar niedostępny
Witryna jednodrzwiowa Malumi MM-4 z kolekcji JARSTOL
Witryna MALUMI MM-4 to harmonijne połączenie klasyki z nowoczesnością. Charakterystyczne fronty oraz szklane drzwiczki nadają jej wyjątkowego stylu, idealnego do eksponowania ulubionych przedmiotów.
Wyposażona w cztery przestronne półki oraz praktyczną dolną część do przechowywania, witryna oferuje zarówno elegancję, jak i funkcjonalność.
Doskonały wybór do salonu lub jadalni, aby dodać wnętrzu klasy i organizacji.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 197 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 40,5 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa, okleina ABS |
| Kolor Frontów/Korpusów |
czarny painflow
|
| Dodatkowe funkcje |
push to open, opcja LED półki (dodatkowo płatna)
|
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość półek | 4 |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 2 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!