Witryna - kredens - na nóżkach z półkami Sophie 03
Cena regularna:
towar niedostępny
Witryna Sophie 03 ze szklanymi półkami na nóżkach
| WYMIARY | |
| Wysokość | 151 cm |
| Szerokość | 92 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa |
| Wyposażenie | podświetlenie witryny za pomocą dotykowych włączników, z opcją ściemniacza - dzięki temu możesz dostosować natężenie światła |
| Kolor |
cashmere + MDF cashmere |
| Ilość drzwi | 4 |
| Ilość półek | 2 półki szklane |
| Obecność szkła | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!