RTV Dallas z półkami D-11 [JARSTOL]
Cena regularna:
599,00 zł
towar niedostępny
Szafka RTV Dallas D-11 z kolekcji Dallas JARSTOL
Piękna szafka RTV w kształcie prostopadłościanu, świetnie wpasowuje się w trendy.
Swoim nadzwyczajnym wyglądem i wysoką funkcjonalnością, będzie idealnie prezentował się wśród bliskich oraz wprowadzi miłą atmosferę.
Mebel wyposażony jest w trzy półki, dwie mniejsze i jedną większą, z czego jedna z nich przykryta jest szafką. Doskonałe miejsce na wszelkie drobiazgi, akcesoria czy przydatne przedmioty. Nie zapomnijmy o blacie, na którym świetnie się będą prezentować ozdoby oraz pamiątki.
Metalowe uchwyty oraz obramowania na frontach tworzą z niej zapierającą dech w piersiach aranżację. Dostępna w dwóch wybarwieniach.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 72 cm |
| Szerokość | 107 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa/okleina ABS/płyta HDF |
| Okucia | uchwyty: tworzywo sztuczne/zawiasy: metalowe |
| Dostępne kolory | Dąb Sonoma/Dąb Truflowy |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość półek | 3 |
| Obecność szkła | NIE |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 3 |
| Waga | 43,4 kg |
| Opcjonalne wyposażenie | brak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!