Sofa Tollo 3E [WERSAL] z elektryczną regulacją głębokości siedziska
Cena regularna:
towar niedostępny
Sofa TOLLO 3E
Zobacz wszystkie dostępne tkaniny z bliska, a potem wybierz ulubioną w naszym konfiguratorze.
Sofa Tollo to stylowa propozycja dla osób, które cenią nowoczesny design połączony z wysokim komfortem codziennego wypoczynku.
Model wyróżnia się elektrycznie wysuwanym siedziskiem, które pozwala zwiększyć głębokość mebla i dopasować go do chwili relaksu.
Dodatkową wygodę zapewniają regulowane zagłówki, dzięki którym z łatwością ustawisz oparcie zgodnie z własnymi preferencjami.
Sofa prezentuje się wyjątkowo efektownie i świetnie odnajduje się w nowoczesnych aranżacjach salonu. Tollo dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, co pozwala idealnie dopasować ją do charakteru wnętrza.


| WYMIARY | |
| Wysokość | 105 / 87 cm |
| Szerokość | 207 cm |
| Głębokość | 116 cm |
| Wysokość zanóżka | 42 cm. |
| INNE | |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Materiał siedziska | tkanina |
| Automat | elektryczna regulacja głębokości siedziska |
| Wypełnienie | sprężyna falista, pianka wysokoelastyczna typu HR |
| Dodatkowe funkcje | funkcja relax zagłówka/ podłokietnika, super wysuw |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | NIE |
| Funkcja spania | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!