Sofa Asti [Benix] z przesuwanymi oparciami i funkcją spania
Cena regularna:
towar niedostępny
Sofa Asti [BENIX]
Sofa 3-osobowa rozkładana ASTI
Tapicerowana sofa Asti to elegancki mebel o unikalnym designie, który doskonale uzupełni nowoczesne wnętrza. Dzięki szerokiemu wyborowi tapicerki spośród bogatej oferty tkanin, każdy może dostosować sofę do swojego stylu i indywidualnych preferencji. Asti to połączenie funkcjonalności i wygody, zaprojektowane z myślą o codziennym komforcie użytkowania.
Sofa wyposażona jest w funkcję spania z systemem rozkładania typu delfin, co umożliwia szybkie przekształcenie jej w wygodne łóżko. Siedzisko wypełnione pianką i sprężynami falistymi zapewnia trwałość oraz wysoki poziom komfortu. Dodatkowym atutem 3-osobowej sofy Asti jest regulacja głębokości siedziska oraz ruchome zagłówki, pozwalające na idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb.
Możliwy wybór nóżek:
- czarna ramka
- chrom
(prosimy o informacje po zakupie)
O systemie DELFIN:
Delfin (system szufladowy) to szybki, prosty i niezwykle wygodny w obsłudze sposób na rozkładanie. Jest to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań wykorzystywanych do zapewnienia miejsca do spania. Proces rozkładania polega na wysunięciu szuflady, ukrytej w dolnym segmencie mebla.
Gdy szuflada zostaje wysunięta, specjalny uchwyt pozwala na wyciągnięcie wewnętrznego materaca, który idealnie dopasowuje się do powierzchni siedziska.
Komfort gwarantują sprężyna falista i pianka poliuretanowa w siedzisku oraz wypełnienie silikonowe w oparciach. Dodatkowe udogodnienia to ruchomy zagłówek, przesuwane oparcia oraz dwie poduszki. Całość dopełniają metalowe, chromowane lub czarne nogi, które podkreślają modernistyczny charakter mebla.
Co oznacza opcja "funkcja spania w tkaninie właściwej"?
Po zaznaczeniu tej opcji część rozkładana (funkcja spania) będzie w takiej samej tkaninie jak cały mebel

| WYMIARY | |
| Szerokość | 261 cm |
| Głębokość | 107 cm |
| Wysokość oparć | 77 / 87 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość siedzisk | 80 / 54 cm |
| Powierzchnia spania | 146 x 210 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista, pianka poliuretanowa 28/30 |
| Wypełnienie oparcia | sylikonowe |
| Wypełnienie podłokietników | pianka 16/20 |
| Automat | Delfin |
| Dodatkowe funkcje | 1 ruchomy zagłówek, 3 przesuwane oparcia oraz 2 poduszki |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty wiórowej, płyty pilśniowej oraz sklejki |
| Nóżki | metalowe chromowane LUB czarne |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!