Szafka RTV 2- drzwiowa Natural N-12
Cena regularna:
619,00 zł
towar niedostępny
Szafka RTV Natural N-12 z kolekcji Natural
Ta szafka RTV to doskonały wybór do każdego pomieszczenia. Z trzema półkami, w tym dwiema za szafkami, umożliwia doskonałe uporządkowanie najważniejszych przedmiotów.
Szafka przyciąga uwagę elegancką szufladą z systemem Push To Open, idealną do przechowywania ozdób, dokumentów czy akcesoriów. Metalowe uchwyty dodają jej wyrafinowanego wyglądu, podkreślając dbałość o każdy szczegół.
Dodatkowo, zawiasy z cichym domykiem sprawiają, że mebel ten jest nie tylko funkcjonalny, ale także przyjazny dla uszu. Dostępny w jednym wybarwieniu, z pewnością wprowadzi harmonię i styl do Twojego wnętrza.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 51 cm |
| Szerokość | 150,5 cm |
| Głębokość | 40,5 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa/okleina ABS/płyta HDF |
| Okucia | uchwyty: metalowe/zawiasy: metalowe z cichym domykiem |
| Dostępne kolory | Ribbeck |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 3 |
| Ilość szuflad | 1 |
| Obecność szkła | NIE |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 2 |
| Waga | 47 kg |
| Opcjonalne wyposażenie | podświetlenie LED blatu |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!