Szafka wisząca Tadeusz T-12
Cena regularna:
479,00 zł
towar niedostępny
Szafka wisząca Tadeusz T-12 z kolekcji Tadeusz
Meble TADEUSZ - stylowy i oryginalnie zaprojektowany system mebli do salonu, jadalni oraz sypialni. Elementy wykonane z płyty wiórowej laminowanej o grubości 16mm, blaty o grubości 32mm.
Na frontach listwa wykonana z płyty MDF. Obrzeża zakończone trwalszą i bardziej odporną na codzienne użytkowanie okleiną PCV. Na system składają się m. in. pojemne szafy, praktyczne komody oraz klasyczne witryny. Meble Tadeusz dostępne w dwóch kolorach: dąb lefkas i dąb stuletni.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 38 cm |
| Szerokość | 118 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa/okleina ABS/płyta HDF |
| Okucia | uchwyty: metalowe/zawiasy: metalowe |
| Dostępne kolory | Dąb Lefkas/Dąb Stuletni |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 3 |
| Obecność szkła | NIE |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 1 |
| Waga | 28,4 kg |
| Opcjonalne wyposażenie | brak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!