Szafka RTV 2- drzwiowa Natural N-13
Cena regularna:
869,00 zł
towar niedostępny
Szafka RTV Natural N-13 z kolekcji Natural
Szafka RTV z kolekcji Natural to doskonały wybór do każdego wnętrza.
Wyposażona w trzy półki, z czego dwie są ukryte za szafkami, zapewnia doskonałą organizację przestrzeni na dokumenty, ozdoby i inne akcesoria.
Dodatkowo, posiada przestronną szufladę, która dzięki systemowi Push To Open otwiera się delikatnie i sprawnie, co czyni ją idealnym miejscem do przechowywania różnych przedmiotów.
Konstrukcja szafki jest solidna, a metalowe uchwyty nie tylko wytrzymałe, ale także dodają elegancji. Dostępna w jednym wybarwieniu, doskonale wpisze się w różne aranżacje wnętrz.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 51 cm |
| Szerokość | 195,5 cm |
| Głębokość | 40,5 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa/okleina ABS/płyta HDF |
| Okucia | uchwyty: metalowe/zawiasy: metalowe z cichym domykiem |
| Dostępne kolory | Ribbeck |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 3 |
| Ilość szuflad | 1 |
| Obecność szkła | NIE |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 2 |
| Waga | 57 kg |
| Opcjonalne wyposażenie | podświetlenie LED półki |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!