Wersalka na nóżkach Nadia
Cena regularna:
towar niedostępny
Wersalka Nadia z kolekcji Comforteo
Wersalka NADIA posiada pojemnik na pościel oraz funkcję rozkładania, dzięki której możesz w prosty sposób możesz razem z wersalką stworzyć komfortowe miejsce do spania. Wersalka Posiada siedzisko wykonane ze sprężyn bonell oraz miękkiej pianki.
Ta wersalka z powodzeniem zastąpi sofę lub kanapę. Dzięki możliwości rozłożenia możesz zmienić ją w duże łóżko, na którym w komfortowych warunkach wyśpią się nawet dwie osoby.
Dlatego jest to mebel idealny do salonu, który ma jednocześnie pełnić funkcję sypialni. Ponadto ma skrzynię, która pełni rolę schowka m.in. na pościel i koce.
Siedzisko wersalki Nadia zostało wykonane z połączenia sprężyn falistych wraz ze sprężynami Bonell oraz pianką wysokoelastyczną. W połączeniu z tkaninami wysokiej jakości sprawia efekt bardzo komfortowego mebla. Dodatkowo nóżki o wysokości 11 cm pozwalają na swobodny wjazd pod wersalkę większości odkurzaczy samojezdnych.
Model wersalki Nadia utrzymany w prostej linii są świetną alternatywą dla tych, którzy preferują industrialny lub minimalistyczny styl, ale sprawdzi się również we wnętrzach klasycznych lub glamour. Możesz również dobrać do niej pasujący fotel, by zyskać dodatkowe miejsce do siedzenia. Masz możliwość wyboru obicia tapicerskiego kupionej wersalki, które będzie pasować do stylu danej przestrzeni.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 92 cm |
| Szerokość | 224 cm |
| Głębokość | 93 cm |
| Wysokość nóżek | 11 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Głębokość siedziska | 56 cm |
| Wysokość boku z nóżkami | 66 cm |
| Grubość boku | 16 cm |
| Powierzchnia spania | 120 x 195 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny typu Bonell, pianka wysokoelastyczna, sprężyny faliste, pianka poliuretanowa, czyli lux system : połączenie w jednym wkładzie trzech warstw sprężynujących. |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Wybarwienie nóżek do wyboru | dąb rustikal, olcha, wenge, buk, orzech, biały |
| Automat | od ściany DL : można uzyskać funkcję spania bez odsuwania oparcia. |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Ilość paczek | min. 2 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!