Wersalka na nóżkach Arona
Cena regularna:
towar niedostępny
Wersalka Arona z kolekcji Comforteo
Arona to współczesna wersja wersalki, która zapewnia nie tylko wysoki komfort ale również nadaje wnętrzu eleganckiego charakteru. Sprawdzi się zarówno w przestronnym salonie, jak również w małym mieszkaniu w bloku.
Dzięki możliwości rozłożenia możesz zmienić ją w duże łóżko, na którym w komfortowych warunkach wyśpią się nawet dwie osoby. Dlatego jest to mebel idealny do salonu, który ma jednocześnie pełnić funkcję sypialni.
Ponadto ma skrzynię, która pełni rolę schowka m.in. na pościel i koce.
Model Arona utrzymany w prostej linii jest świetną alternatywą dla tych, którzy preferują industrialny lub minimalistyczny styl, ale sprawdzi się również we wnętrzach klasycznych lub glamour. Możesz również dobrać do niej pasujący fotel, by zyskać dodatkowe miejsce do siedzenia.
Masz możliwość wyboru obicia tapicerskiego kupionej wersalki, które będzie pasować do stylu danej przestrzeni.
A tak prezentuje się wersalka Arona u naszej klientki :)


Dlaczego warto wybrać wersalkę Arona?
| WYMIARY | |
| Wysokość | 91 cm |
| Szerokość | 227 cm |
| Głębokość | 92 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Głębokość siedziska | 57 cm |
| Wysokość boku z nóżkami | 63 cm |
| Powierzchnia spania | 120 x 195 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny typu Bonell, pianka wysokoelastyczna, sprężyny faliste, pianka poliuretanowa, czyli lux system : połączenie w jednym wkładzie trzech warstw sprężynujących. |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Automat | od ściany : możliwość rozłożenia wersalki bez konieczności odsuwania jej od ściany. |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Ilość paczek | min. 2 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (1)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Oceń Wersalka na nóżkach Arona i pomóż innym w wyborze.
Udany zakup! Wersalka jest bardzo wygodna i bardzo szybko można ją rozłożyć/złożyć.