Wersalka bez boków BINGO [LINNEO]
Cena regularna:
towar niedostępny
Wersalka BINGO
Wersalka Bingo to doskonałe połączenie funkcjonalności i komfortu.
Wyposażona w sprężynę bonellową, oferuje wyjątkowo wygodne siedzisko oraz funkcję spania.
System rozkładania KLIK-KLAK umożliwia szybkie i łatwe przekształcenie wersalki w łóżko. Pojemnik na pościel zapewnia praktyczne miejsce do przechowywania.
Wersalka Bingo dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, dzięki czemu można ją idealnie dopasować do każdego wnętrza.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 91 cm |
| Szerokość | 200 cm |
| Głębokość | 95 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 60 cm |
| Powierzchnia spania | 118 x 200 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny typu Bonell, pianka poliuretanowa |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Wybarwienie nóżek do wyboru | venge, buk |
| Automat | standardowy KLIK KLAK ( podnosimy siedzisko do góry, następnie opuszczamy siedzisko, aby uzyskać powierzchnię płaską ) |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!