Witryna 2- drzwiowa z półkami Castel 02/S
Cena regularna:
towar niedostępny
Witryna Castel 02/S kolekcji ML MEBLE
Kolekcja Castel została wykonana z płyty laminowanej o nowoczesnym kolorze jasnego Dębu sonoma, harmonijnie połączonego z ryflowaną wstawką MDF w odcieniu Dębu sonoma truflowa.
Szerokie, zaokrąglone ramki MDF otaczające korpus podkreślają solidność projektu, jednocześnie dodając delikatności, co sprawia, że doskonale pasuje do każdego domowego wnętrza.
Elegancję meblom nadaje trzypunktowe oświetlenie LED oraz uchwyty w kolorze szampańskim, stanowiące idealne wykończenie tej pełnej charakteru kolekcji.
Cechy dodatkowe :
- obrzeże ABS,
- podświetlenie w opcji za dopłatą,
- podświetlenie witryn za opłatą,
- certyfikowane, hartowane szkło
| WYMIARY | |
| Wysokość | 201 cm |
| Szerokość | 85 cm |
| Głębokość | 43 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta meblowa |
| Kolor Frontów/ Korpusów |
Sonoma Jasna + MDF Sonoma Truflowa
|
| Ilość drzwi | 3 |
| Ilość półek | 8 |
| Ilość szuflad | brak |
| Obecność szkła | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Waga | 74 kg |
| Ilość paczek | 4 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!