Komoda ARIS AS3 LAMELE dąb evoke / czarny połysk
Cena regularna:
towar niedostępny
Komoda Aris AS 3 z kolekcji Aris
Komoda ARIS AS-3 to praktyczne i nowoczesne rozwiązanie do przechowywania. Jej design z lamelami na froncie odzwierciedla aktualne trendy.
Trzy szuflady i szafka zapewniają miejsce do uporządkowania osobistych rzeczy.
Komoda ta jest częścią systemu ARIS, który wyróżnia się nowoczesnym stylem i funkcjonalnością. Idealna dla tych, którzy cenią sobie prostotę, porządek i nowoczesne wnętrza.
Cechy dodatkowe:
- plastikowe uchwyty
- szuflady z pełnym wysuwem
- system cichego domyku drzwi w standardzie
| WYMIARY | |
| Wysokość | 84 cm |
| Szerokość | 156,5 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa/obrzeże ABS |
| Kolory frontów/korpusu |
Korpus: dąb evoke Fronty: dąb evoke/czarny połysk |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 1 |
| Ilość szuflad | 3 |
| Obecność szkła | NIE |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | |
| Waga | |
| Opcjonalne wyposażenie | brak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (1)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Oceń Komoda ARIS AS3 LAMELE dąb evoke / czarny połysk i pomóż innym w wyborze.
na żywo komoda bardzo ładnie wygląda. Jest pomiestna