Szafka RTV ARIS AS01,dąb/czarny, szybka wysyłka
Cena regularna:
towar niedostępny
Szafka RTV Aris AS 1 z kolekcji Aris
Szafka RTV ARIS AS-1 składa się z dwóch szuflad, drzwiczek i półek otwartych. Korpusy zostały wykonane z wysokiej jakości pogrubionej płyty laminowanej w kolorze dąb evoke.
Kolekcja ARIS cechuje się wysoką odpornością na zarysowania, zabrudzenia oraz działanie czynników zewnętrznych. Fronty zostały wykonane z płyty laminowanej o grubości 16mm w kolorze czarny połysk + dąb evoke.
Plastikowe czarne nóżki z regulacją dodają stabilności ale i elegancji całej bryle.
Cechy dodatkowe:
- plastikowe uchwyty
- szuflady z pełnym wysuwem
- system cichego domyku drzwi w standardzie
| WYMIARY | |
| Wysokość | 53 cm |
| Szerokość | 148 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa/obrzeże ABS |
| Kolory frontów/korpusu |
Korpus: dąb evoke Fronty: dąb evoke/czarny połysk |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość półek | 2 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Obecność szkła | NIE |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | |
| Waga | |
| Opcjonalne wyposażenie | brak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!